Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w XXV LO odbędzie się w piątek 24 czerwca 2022. Jej rozpoczęcie nastąpi o godzinie 9.00. Młodzież po przyjściu do szkoły powinna udać się do swoich sal lekcyjnych, by następnie wraz z wychowawcami przejść do sali gimnastycznej.

BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ

Nasi uczniowie poświecili sobotnie popołudnie i wieczór dnia 28 maja, by wesprzeć swoją społeczną pracą organizację Biegu ulicą Piotrkowską. Koordynatorem ich działań była pani profesor Paulina Chmiel. Młodzież obsługiwała punkt odświeżania na 5 km biegu.

„RAZEM! TO LUBIĘ”

23 maja, w ramach naszego udziału w projekcie edukacji włączającej, uczestniczyliśmy w pikniku pod hasłem „Razem! To lubię”. Został on zorganizowany w siedzibie SCWEW Łódź w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 6 przy ul. Dziewanny 24 w Łodzi.

POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

W dniu 29 kwietnia 2022 r. zakończył się ostatni rok nauki uczniów klas maturalnych. Uroczyste pożegnanie abiturientów odbyło się na sali gimnastycznej naszej szkoły. Życzymy wszystkim naszym absolwentom jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości. POWODZENIA!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „JESTEM CZŁOWIEKIEM WOLNYM. NIE PODDAM SIĘ UZALEŻNIENIOM”

Mamy przyjemność ogłosić wyniki XIV edycji Konkursu „Jestem człowiekiem wolnym. Nie poddam się uzależnieniom”. Jak co roku, uczestnicy nadsyłali prace konkursowe, oceniane w dwóch kategoriach - literackiej i plastycznej, przy czym ta druga cieszyła się zdecydowanie większym powodzeniem.

POŻEGNANIE PANA ZDZISŁAWA NOWAKA

Ze smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Zdzisława Nowaka. Pan Zdzisław Nowak był doktorem nauk matematycznych, wykładowcą i pedagogiem. W XXV Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Łodzi pełnił w latach 2007-2014 funkcję wicedyrektora, prowadząc jednocześnie zajęcia z przedsiębiorczości.

ZAWODY PIERWSZEJ POMOCY PCK

7 maja szkolna drużyna PCK pod opieką pani profesor Urszuli Polit wzięła udział w etapie rejonowym Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. Były to pierwsze zawody po dwuletniej przerwie. Mimo to, nasza drużyna może pochwalić się zajęciem drugiego miejsca.Gratulujemy!