Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

6000 ZŁ ZA 6000 MINUT NA 6 GRUDNIA 2021 R. DLA CHORYCH DZIECI Z DOMU DZIECKA „DOM W ŁODZI”

26 listopada 2021 r. XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi przyłączyło się do akcji – „Pomóż Nam zdobyć 6000 minut! dla Fundacji Dom w Łodzi. Każda minuta ma znaczenie!”. Została ona zainicjowana przez Panie Magdalenę Jakiel i Martę Libiszowską. Akcja polegała na wspólnym biciu rekordu czasowego w podporze przodem - tzw. „pozycja deski”.

Fundacja  „Dom w Łodzi” powstała z myślą o porzuconych przez rodzinę chorych dzieciach, które mieszkają w szpitalach, hospicjach, domach pomocy. Dzięki niej powołano do życia pierwszy w Polsce dom dziecka dla dzieci chorych.

Akcja „Rekordy deski dla dzieciaków” powstała na Facebooku. Przez 10 dni walczyliśmy o każdą minutę aby zebrać jak największą sumę pieniędzy dla chorych dzieci. Minuty były przeliczane na złotówki – każda minuta to 1 zł przeznaczony na Fundację „Dom w Łodzi”. Za część uzyskanych środków zakupiono prezenty Bożonarodzeniowe dla dzieci, za resztę zostanie sfinansowana ich rehabilitacja i leczenie.

Cała akcja trwała do 6 grudnia 2021 r. Młodzież z naszej szkoły włączyła się w walkę o każdą minutę wyjątkowo solidarnie. Wszystkie klasy podjęły próbę wytrzymania jak najdłużej w pozycji „deski”. Nie można tu nie wspomnieć o Kornelu Zawadzkim z klasy 3 B, który wytrzymał ponad 15 minut.

Do 6 grudnia mieszkańcy Łodzi i dzieci z różnych szkół łódzkich zebrały dla Fundacji „Dom w Łodzi” ponad 10 006 minut (10 tys. złotych).