Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„SKRZYDŁA DLA TYMKA” – BIEG CHARYTATYWNY

8 września 2021 r. Fundacja KiDs, Zabiegana Łódź oraz XXV Liceum Ogólnokształcące zaprosili do biegu charytatywnego zorganizowanego dla ucznia SP 149 w Łodzi pod hasłem „Skrzydła dla Tymka”. Impreza odbywała się w Parku Podolskim w Łodzi. Tymcio, zwany Generałem to rezolutny, ośmioletni chłopczyk, który w wyniku przedwczesnego porodu i powikłań okołoporodowych zmaga się z poważnymi chorobami. Chłopiec musi dużo ćwiczyć i rehabilitować się, aby mógł samodzielnie funkcjonować. Jak wiadomo, rehabilitacja to nie tylko same ćwiczenia z fizjoterapeutą ale również ćwiczenia na basenie, specjalistyczny sprzęt oraz turnusy rehabilitacyjne. I dlatego właśnie XXV Liceum Ogólnokształcące było współorganizatorem biegu, z którego wszystkie pieniądze od biegaczy trafiały na konto rodziców Tymka.

Było to już piąte wydarzenie z cyklu Zabiegana Łódź. Młodzież mogła się sprawdzić wydolnościowo w biegu głównym na dystansie 3 km bądź przejść lub przebiec 1 km w tzw. „biegu towarzyszącym”.

Impreza cieszyła się bardzo dużą frekwencją. Z naszej szkoły startowało ponad 90 osób. Nauczycielki wychowania fizycznego z XXV LO - p. prof. Mirosława Szymańska, p. prof. Paulina Chmiel, p. prof. Anna Chojnacka – Matusiak i p. prof. Blanka Lutomirska - również brały czynny udział w biegu.

Każdy uczestnik wrzucał do puszki „przysłowiową złotówkę”. Dzięki zorganizowaniu tych zawodów udało się zebrać sporą sumę na rehabilitację Tymka. Pani Dyrektor i XXV Liceum Ogólnokształcące dostało podziękowanie a nauczyciele WF certyfikaty za pomoc w organizacji imprezy sportowej.