Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkoły Pełne Talentów

Nasza szkoła przystąpiła do akcji lojalnościowej sieci Lidl „Szkoły Pełne Talentów” która będzie trwała o 5 września do 15 listopada 2022 r. Dzięki niej będziemy mogli pozyskać dodatkowe wyposażenie sportowe i dydaktyczne.

Aby otrzymać kupon, zwany "Talenciakiem" z indywidualnym kodem QR należy zakupić w sklepie sieci Lidl produkty za minimum 50 złotych (w tym przynajmniej jedno warzywo lub owoc). W przypadku wydania wielokrotności wymienionej kwoty otrzymuje się odpowiednio większą liczbę kuponów.

Klient [osoba pełnoletnia] może przypisać zgromadzone „Talenciaki” do naszej szkoły w następujący sposób:

  1. Skanując aparatem swojego smartfona kod QR znajdujący się na odwrocie „Talenciaka”, wybrać szkołę i przypisać do niej kupon.
  2. Wchodząc na stronę Kampanii lidl.pl/Szkoly w przeglądarce internetowej wybrać naszą szkołę i po przekierowaniu na szkoly.lidl.pl, przepisać kod alfanumeryczny znajdujący się na „Talenciaku”, a następnie przypisać „Talenciak” naszej szkole.
  3. Umieścić „Talenciaka” w fizycznej formie w specjalnie przygotowanych do tego celu pojemnikach usytuowanych w szkole.

Szczegółowe informacje na temat projektu będzie można znaleźć stronie https://www.lidl.pl/szkoły.

Zachęcamy do udziału w akcji.